stylovy-nabytek-adamec.cz

KF, WEYMONT 200×200 cm boxspring postel s úložným prostorem

Nejprodávanější produkt KF, WEYMONT 200x200 cm boxspring od přední značky KF snadno můžete sehnat zde nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční ceny již od 15 700 Kč.
KF
Ověřit dostupnost »
Značka: KF
15 700
Popis produktu

Boxspring postel Weymont 200×200 cm je postel s retro designem v moderním podání.

Boxspring postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Díky tomu nemusíte shánět vhodný rošt a matraci – to vše už je v v boxspringu zahrnuto.

Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci. Matrace je vyplněná pružinou bonell, která poskytne vašemu tělu dokonalou oporu a zároveň flexibilitu pro ničim nerušený spánek. Do jejích dvou úložných prostor snadno schováte peřiny, povlečení či prostěradla.

Součástí postele je i vrchní matrace, topper, který je oboustraný a odnímatelný a tak se jednoduše dá prát v pračce. Nový kus máte možnost koupit v pohodě tu na našem webu v oblíbené rubrice postele! Nyní najdete nové produkty z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Známá značka KF má k dispozici kvalitní sortiment. za super ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od dodavatele KF. Najdete je níže na této stránce.