stylovy-nabytek-adamec.cz

KNX, HARRY Rohová sedačka 250x160cm

Nejprodávanější kus KNX, HARRY Rohová sedačka od skvělého a známého výrobce KNX máte možnost nakoupit zde za nejnižší cenu. V akci od 12 900 Kč.
KNX
Ověřit dostupnost »
Značka: KNX
12 900
Popis produktu

V jednoduchosti je krása a o tom vypovídá i samotný design této malé sedací soupravy.  Je vyrobená z kvalitní PUR pěny T2844, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Nabízí prostor pro trávení společných chvílí s rodinou i o samotě. Je samozřejmě rozkládací a má rovnou dva úložné prostory na vše, co potřebujete schovat. Využijte všech jejích výhod naplno a vychutnejte si příjemné chvíle odpočinku.

Strana sedačky Harry je univerzální – to znamená, že roh se dá namotnovat na levou i pravou stranu.Hodně povedený produkt KNX, HARRY Rohová sedačka máte možnost najít rovnou tady u nás v kategorii sedací soupravy. Připravili jsme pro vás jiné kousky z této populární sekce za báječnou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka KNX svým zákazníkům nabízí skvělé výrobky. za příznivé ceny. Máme toho více, podívejte se také na další vybrané produkty od dodavatele KNX. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.