stylovy-nabytek-adamec.cz

KNX, RAMOS sedačka ve tvaru U, 303x170cm

Tento kvalitní produkt KNX, RAMOS sedačka ve tvaru od top značky KNX snadno pořídíte zrovna dneska opravdu levně! V akci za cenu 18 600 Kč.
KNX
Ověřit dostupnost »
Značka: KNX
18 600
Popis produktu

Sedací souprava do U Ramos vám prostě sedne.

Je ideální do větší rodiny, kde najde široké spektrum využití. Díky svému trojnásobnému úložnému prostoru pojme vše, co jste dosud neměli kam schovat. Volně položené polštáře si můžete přizpůsobit k vlasnímu pohodlí a budou ideální na odpolední šlofíčky i polštářové bitvy. Sedačka je samozřejmě rozkládací s pohodlnými polštářky, takže se nemusíte bát nečekaných návštěv.

Souprava Ramos je vyrobená z kvalitní pěny PUR pěny T2844, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Zcela unikátní produkt KNX, RAMOS sedačka ve máte možnost pořídit právě zde tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice sedací soupravy. Nyní získáte parádní produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další vybrané produkty od značky KNX. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel KNX dlouhodobě poskytuje špičkové zboží ! Udělejte si radost.