stylovy-nabytek-adamec.cz

MARS, BLADE Rohová sedačka, 261x180cm

Tento diskontní produkt MARS, BLADE Rohová sedačka, od značky MARS jednoduše seženete zrovna dnes za nejnižší cenu. V akci za 24 300 Kč.
MARS
Ověřit dostupnost »
Značka: MARS
24 300
Popis produktu

Rohová rozkládací sedačka Blade nabízí pohodlí, štědrou všestrannost a univerzální design, který se bude hodit do interiéru jakékoliv velikosti. Je ideální pro příznivce moderního bydlení, pro které nepřichází v úvahu kompromis mezi estetikou a kvalitou.

Kromě vzhledu na ní určitě oceníte její velikost, úložný prostor a jednoduchou manipulaci. Pokud se rozhodnete využít funkci rozkladu, večerní usínání u televize bude o něco pohodlnější. Souprava je vyplněná kvalitní PUR pěnou T30, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina typu faliste zvyšuje komfort, pružně se přizpůsobuje lidskému tělu, a vyniká také výraznou pevností. Žádaný kousek MARS, BLADE Rohová sedačka, 261x180cm máte možnost pořídit právě tady u nás v rubrice sedací soupravy! Nyní získáte kvalitní výrobky ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu. Populární značka MARS dlouhodobě vyrábí vynikající produkty..