stylovy-nabytek-adamec.cz

MARS, HANA rozkládací rohová sedací souprava s polohovacími záhlavníky, 272×232 cm

Oblíbený a akční produkt MARS, HANA rozkládací rohová sedací souprava s polohovacími záhlavníky, 272x232 od výrobce s mnohaletou tradicí MARS můžete dostat teď ve výhodné akci! Nyní pořídíte za super cenu 26 200 Kč.
MARS
Ověřit dostupnost »
Značka: MARS
26 200
Popis produktu

Moderní sedací souprava s funkcí rozkladu a možností následného spánku o ploše 137×197 cm. Součástí sedačky je i úložný prostor, regulovatelné záhlavníky a nastavitelná hloubka sezení.

Konstrukce sedací soupravy je tvořená kombinací masivního dřeva a dřevotřísky. Hana je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která se řadí mezi středně měkké pěny se zvýšenou pružností a samozřejmě pružinami faliste. 

Sedačka je celočalouněná, a proto bude vypadat dobře i uprostřed místnosti.
Levný produkt MARS, HANA rozkládací rohová sedací souprava s polohovacími záhlavníky, 272×232 cm máte možnost najít snadno tady na webu v kategorii sedací soupravy! Nyní koupíte akční produkty z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu. To ovšem není vše, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od dodavatele MARS. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.