stylovy-nabytek-adamec.cz

MARS, LINEA Sedací souprava 3+1

Tento designový produkt MARS, LINEA Sedací souprava od skvělého výrobce MARS lze zakoupit ještě dnes za výborné peníze. Aktuálně za super cenu 14 200 Kč.
MARS
Ověřit dostupnost »
Značka: MARS
14 200
Popis produktu

Sedací souprava ve skandinávském stylu Linea je tu pro všechny milovníky myšlenky, že v jednoduchosti je krása. 

Linea se skládá z pohodlného křesla a trojpohovky, kterou lze v případě potřeby rozložit na pohodlné lůžko. Systém Klik-Klak zajistí rychlé rozložení dvěma jednoduchými pohyby. Pohovka by měla být kvůli rozkládacímu mechanismu umístěná alespoň 40 centimetrů od stěny.  Kromě možnosti rozkladu můžete využít i velkorysý úložný prostor. 

Je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina typu faliste zvyšuje komfort sezení, pružně se přizpůsobuje lidskému tělu a celkově podporuje funkci pěny. Nožky sedací soupravy jsou dřevěné a můžete si vybrat z několika dekorů (natural, wenge, tmavý ořech). Součástí je samozřejmě 1x dekorační polštářek, který bude pomyslnou třeničkou na dortu.

Zadní strana je v technické látce – doplatek za očalounění zadní strany je 1.200 Kč. Tuto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů.

Pokud chcete mít komplet se vším všudy, můžete k sestavě dokoupit i příslušný taburet. Tenhle nenápadný doplněk oceníte při sledování televize, když si ho podsunete pod nohy, snadno poslouží jako doplňková sedačka a nahradí i odkládací stolek. Super produkt MARS, LINEA Sedací souprava je k dispozici bezprostředně tady u nás v rubrice sedací soupravy! Podívejte se na podobné výrobky ze zmíněné sekce za internetové ceny! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další vybrané produkty od výrobce MARS. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka MARS pro své zákazníky nabízí kvalitní produkty.! Vždyť to vidíte sami.