stylovy-nabytek-adamec.cz

MARS, MADRID U sedací souprava ve tvaru U s nastavitelnou hloubkou sedu, 176x346x230 cm

Tento žádaný produkt MARS, MADRID U sedací souprava ve tvaru od značky s tradicí a dobrou pověstí MARS snadno můžete najít u nás opravdu levně. Právě teď za cenu 33 300 Kč.
MARS
Ověřit dostupnost »
Značka: MARS
33 300
Popis produktu

Luxusní sedačka MADRID U Vás už z dálky bude lákat k posezení. Moderní minimalstický design se bude hodit do každého interieru. Na luxusnosti ji dodává i velmi kvalitní zpracování.

Sedačka Vás nadchne nejen svým designem, ale i praktickou stránkou. Samozřejmě disponuje rozkladem o velikosti 133×268 cm a nespornou výhodou jsou i dva úložné prostory. Systém rozkládání je typu DELFÍN – matrace je vysune ze spodní části sedačky za úchytku. Po vysunutí se zvedá tažením do výše sedací části. 

Přínosem jsou polohovatelné opěrky hlavy a nadstandartně i nastavitelná hloubka sezení. Díky tomu můžete přizpůsobit komfort sezení Vašim potřebám

Konstrukci sedačky tvoří převážně masivní dřevo v kombinaci s dřevotřískou. Vyplněná je PUR pěnou, která se vyznačuje zvýšeným odporem vůči stlačení a pocitově je spíš středně tuhého charakteru. Výplň tvoří také pružiny typu faliste.