stylovy-nabytek-adamec.cz

MARS, MELISA MIX křeslo, patchwork, 88×94

Tento exkluzivní produkt MARS, MELISA MIX křeslo, patchwork, pocházející od značky MARS seženete na našich stránkách skutečně levně. Nyní získáte od 16 800 Kč.
MARS
Ověřit dostupnost »
Značka: MARS
16 800
Popis produktu

Představujete si místo, kde byste měli klid pro odpočinek, v klidu si vypili hrnek čaje nebo se pohodlně usadili nad knížkou? Vaše představy může naplnit na první pohled obyčejné křeslo. Na druhý pohled už jde o kvalitní designovku s důrazem na maximální komfort.

Barevné patchwork křeslo Melisa Mix je vyplněno pružnou PUR pěnou T30, která má výborný odpor proti stlačení a vysokovou tvarovou stálost. Pružina typu faliste zvyšuje jeho komfort a celkově podporuje funkci pěny. Kostra křesla je tvořená kombinací měkkého a tvrddého dřeva (dřevotříska), díky které si udržuje pevnost a odolnost.
Zcela unikátní výrobek naleznete právě teď na našich stránkách v populární rubrice nábytek! Mrkněte na jiné kousky z této známé sekce za super peníze! V očích zákazníků populární značka MARS svým zákazníkům dodává velmi kvalitní zboží . A to je teprve začátek! To není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce najdete další skvělé kousky značky MARS. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.