stylovy-nabytek-adamec.cz

MARS, METZ rohová sedačka s nastavitelnou hloubkou sedu, 262×179 cm

Designový kus MARS, METZ rohová sedačka s nastavitelnou hloubkou sedu, 262x179 od spolehlivé značky MARS pohodlně získáte tady teď za výhodné peníze. Právě nyní za 21 100 Kč.
MARS
Ověřit dostupnost »
Značka: MARS
21 100
Popis produktu

Luxusní sedačka METZ Vás už z dálky bude lákat k posezení. Moderní minimalstický design se bude hodit do každého interieru. Na luxusnosti ji dodává i velmi kvalitní zpracování.

Sedačka Vás nadchne nejen svým designem, ale i praktickou stránkou. Samozřejmě disponuje rozkladem o velikosti 129×200 cm a nespornou výhodou je i úložný prostor. Systém rozkládání je typu DELFÍN – matrace je vysune ze spodní části sedačky za úchytku. Po vysunutí se zvedá tažením do výše sedací části. 

Přínosem jsou polohovatelné opěrky hlavy a nadstandartně i nastavitelná hloubka sezení. Díky tomu můžete přizpůsobit komfort sezení Vašim potřebám.

Konstrukci sedačky tvoří převážně masivní dřevo v kombinaci s dřevotřískou. Vyplněná je PUR pěnou, která se vyznačuje zvýšeným odporem vůči stlačení a pocitově je spíš středně tuhého charakteru. Výplň tvoří také pružiny typu faliste.
Diskontní kousek MARS, METZ rohová sedačka s nastavitelnou hloubkou lze koupit bezprostředně tu na našem webu v sekci sedací soupravy. Mrkněte na podobné kusy ve zmíněné kategorii za super peníze! V očích zákazníků populární značka MARS vám představuje špičkové zboží. za akční ceny! Přesvědčte se.