stylovy-nabytek-adamec.cz

MARS, MIRANDA kontinentální boxspring postel 140×200

Tento unikátní produkt MARS, MIRANDA kontinentální boxspring od výrobce MARS lze získat právě dnes skutečně levně! Aktuálně za 17 900 Kč.
MARS
Ověřit dostupnost »
Značka: MARS
17 900
Popis produktu

Americká nebo také kontinentální boxspring postel 140×200 MIRANDA si vás získá nadčasovým designem a vysokým komfortem.

Jedná se o postel, která je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci.

Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu a slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci.

Vrchní vrstvu tvoří topper z paměťové visco pěny o výšce 5 cm.

Boxspring je dostupná ve 4 barevných provedeních. Čalouněná je látkou ALFA, která je díky své vysoké gramáží 435 g/m velice odolná. Řadí se do skupiny plyšových tkanin, na dotek je jemná. V testu odolnosti vůči oděru Martindale dosahuje 40 000 cyklů a složením se jedná o 100% polyester.Povedený kousek MARS, MIRANDA kontinentální boxspring postel 140×200 máte možnost sehnat bez obtíží tady na našich stránkách v populární kategorii postele! Připravili jsme kvalitní produkty ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem více kousků od dodavatele MARS. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený výrobce MARS pro vás vyrábí špičkové zboží za mimořádně nízkou cenu! Udělejte radost sami sobě!