stylovy-nabytek-adamec.cz

MARS, MONACO klasická rozkládací pohovka s úložným prostorem, 256×96 cm

Designový produkt MARS, MONACO klasická rozkládací pohovka s úložným prostorem, od výrobce s dobrým jménem MARS lze zakoupit na našich stránkách nyní napořád výhodně. Ceny od 16 700 Kč.
MARS
Ověřit dostupnost »
Značka: MARS
16 700
Popis produktu

Pohovka MONACO je spojením klasického designu, pohodlí a velice kvalitního zpracování. Vyznačuje se lemováním silným ozdobný švem po celé pohovce, který nejen zdobí, ale i zpevnujě spoje. 

Monaco disponuje úložným prostorem, ale samozřejmě i rozkladem o velikosti 200×136 cm, díky kterému vytvoříte z vašeho odpočinkového místa prostor na spaní pro hosty.

Kostra pohovky je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Pohovka je vyplněná pružinou faliste v sedáku, pružinou bonel v opěrce a kvalitní PUR pěnou.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti.
Tento vynikající výrobek pořídíte teď tady na našem webu v populární rubrice sedací soupravy! Máme pro vás nové výrobky z této oblíbené rubriky za příznivou cenu. Věhlasná značka MARS vám poskytuje vynikající výrobky. levně. Udělejte radost sami sobě! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce další kvalitní produkty od dodavatele MARS. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.