MARS, RIMINI Sedací souprava 3+1+1

Designový kus MARS, RIMINI Sedací souprava od společnosti s předním postavením na trhu MARS jednoduše seženete v naší internetové nabídce za super peníze! Nabídky od 22 700 Kč.
MARS
Ověřit dostupnost »
Značka: MARS
22 700

Popis produktu

Sedací soupravu Rimini si zamilujete pro její vintage vzhled, který padne i do současných interiérů.

Retro souprava je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina typu faliste zvyšuje komfort, pružně se přizpůsobuje lidskému tělu a celkově podporuje funkci pěny. 

Rimini disponuje úložným prostorem a je rozkládací. To oceníte při nečekaných návštěvách a večerních usnutích u televize. Systém Klik-Klak zajistí rychlé rozložení dvěma jednoduchými pohyby. Pohovka by měla být kvůli rozkládacímu mechanismu umístěná alespoň 40 centimetrů od stěny.

Zadní strana pohovky je v technické látce – doplatek za očalounění zadní strany je 1.200 Kč. Tuto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů.

LÁTKY
Sestava je dostupná v potahových látkách Fuego, Amore a Kronos.

Amore – plyšová látka jemná a měkká na dotek. Látka je vyztužená síťovinou, díky čemuž je pevná a nemá tendenci žmolkovatět. V testu odolnosti Martindale dosahuje slušných 45 000 cyklů a složením se jedná o 100% polyester.

Kronos – plyšová tkanina, jemná a měkká na dotek. Nemá tendenci žmolkovatět. V testu odolnosti Martindale 50 000 cyklů. Složením se jedná o 100% polyester.

Fuego – plyšová látka s měkkou a příjemnou strukturou. Tkanina je s lehkou povrchovou úpravou, díky čemuž brání absorci tekutin a snadno se čistí. Látka je s certifikací R.E.A.C.H. Standart, která zaručuje, že antibakteriální a bez škodlivých látek. Složením se jedná o 100% polyester a v testu odolnosti Martindale dosahuje 83 000 cyklů. Jedná se o velmi kvalitní tkaninu.Tento kvalitní a žádaný produkt MARS, RIMINI Sedací souprava 3+1+1 lze zakoupit v pohodě tady u nás v populární sekci sedací soupravy! Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu.