stylovy-nabytek-adamec.cz

MARS, ROSE Pohovka 229×97 cm

Žádaný kousek MARS, ROSE Pohovka 229x97 od známého předního výrobce MARS seženete bezpečně online skutečně výhodně! Akční ceny od 14 500 Kč.
MARS
Ověřit dostupnost »
Značka: MARS
14 500
Popis produktu

Ani v maličkém obývacím pokoji se nemusíte vzdát pohodlného posezení. Jednoduché pohovky nabízí komfort pro odpolední siestu i večerní sledování televize. A barevná pohovka Rose kombinuje rozvernou pohodu se svěžím skandinávským stylem.

Kromě promyšleného vzhledu oceníte její rozkládací funkci a úložný prostor. Její výplň umožňuje pohodlný spánek. Je totiž vyrobená z kvalitní pěny HR, která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí. Pružina typu faliste zvyšuje komfort, pružně se přizpůsobuje lidskému tělu a celkově podporuje funkci pěny.

Nožky rozkládací pohovky jsou dřevěné. Polštářky na obrázku nejsou v ceně, ale lze je dokoupit za příplatek 250,-/ks. Vyberte si z šesti různých barevných kombinací pohovky tak, aby zapadla i k vám domů.
Tento velmi oblíbený kus MARS, ROSE Pohovka 229×97 cm najdete právě teď tu na našich stránkách v populární kategorii pohovky! Získejte ještě ostatní zboží ve zmíněné kategorii ve slevě!