stylovy-nabytek-adamec.cz

MARS, ROSE sedací souprava 236x151x88 cm

Tento zlevněný kus MARS, ROSE sedací souprava od kvalitní značky MARS máte možnost najít právě nyní na našich stránkách levně! K sehnání zrovna v akci za 16 900 Kč.
MARS
Ověřit dostupnost »
Značka: MARS
16 900
Popis produktu

Ani v maličkém obývacím pokoji se nemusíte vzdát pohodlného posezení. Jednoduché pohovky nabízí komfort pro odpolední siestu i večerní sledování televize. A barevná sedačka Rose kombinuje rozvernou pohodu se svěžím skandinávským stylem.

Kromě promyšleného vzhledu oceníte její rozkládací funkci a úložný prostor. Její výplň umožňuje pohodlný spánek. Je totiž vyrobená z kvalitní pěny HR, která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí. Pružina typu faliste zvyšuje komfort, pružně se přizpůsobuje lidskému tělu a celkově podporuje funkci pěny.

Nožky rozkládací pohovky jsou dřevěné. Polštářky na obrázku nejsou v ceně, ale lze je dokoupit za příplatek 250,-/ks. Vyberte si z šesti různých barevných kombinací pohovky tak, aby zapadla i k vám domů. Neodolatelný produkt jde nakoupit rovněž tady u nás v kategorii sedací soupravy. Připravili jsme parádní výrobky z naší rubriky za parádní cenu! Tento vyjímečný výrobce MARS představuje kvalitní zboží. za dobré peníze. Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další produkty od dodavatele MARS. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.