stylovy-nabytek-adamec.cz

MARS, ROYAL U sedačka ve tvaru U, 335x182x165cm

Nový výrobek MARS, ROYAL U sedačka ve od našeho předního výrobce MARS máte možnost dostat v naší online nabídce téměř zdarma. Nyní pořídíte za super cenu 30 600 Kč.
MARS
Ověřit dostupnost »
Značka: MARS
30 600
Popis produktu

Nechte velkou sedací soupravu do U Royal vládnout vašemu obýváku. Mezi její výhody nepatří jen design, ale i královský relax. Její využití je nesčetné – od posezení s blízkými, přes klasické polehávání až po sladký spánek.

Sedačka má standardní funkce v podobě úložného prostoru a rozkládací funkce. Je však doplněná o relaxační funkci nastavitelných opěrek hlavy, které budou kdykoliv připraveny vám posloužit. Její součástí jsou i malé polštářky.

Je vyplněná kombinací pružiny faliste a PUR pěny. To znamená, že je sedačka velmi dobře prodyšná a váš odpočinek bude pohodlný, středně měkký.

Vybírat můžete již z nabízených barevných variant nebo druh a barvy látek navolit sami. Rohová část sedačky je univerzální, což znamená, že ji můžete namontovat na jakoukoliv stranu.
Diskontní kus MARS, ROYAL U sedačka ve jde získat mimo jiné tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii sedací soupravy. Nyní si můžete pořídit akční zboží ze zmíněné sekce za skvělou cenu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další zboží od dodavatele MARS. Najdete je níže na této stránce.