stylovy-nabytek-adamec.cz

MBLR, AUGUSTA moderní rozkládací sedačka s pikováním, 276×168 cm

Kvalitní produkt MBLR, AUGUSTA moderní rozkládací sedačka s pikováním, 276x168 od značky s tradicí a dobrou pověstí MBLR jednoduše můžete najít tady a teď v bezva akci. Nyní pořídíte jen za 33 300 Kč.
MBLR
Ověřit dostupnost »
Značka: MBLR
33 300
Popis produktu

Rohová rozkládací sedačka AUGUSTA se stane dokonalým místem pro odpočinek po náročném dni.

Sedačka Augusta vás zaujme nejen svým designem a moderním pikováním, ale i praktickou stránkou. Samozřejmě disponuje rozkladem o velikosti 125×236 cm a nespornou výhodou jsou i dva úložné prostory.

Sedačka je vyplněná kvalitní HR pěnou (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny.

Zadní stranu má čalouněnou, díky čemuž ji můžete umístit do rohu i středu místnosti.

Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru.Tento zlevněný kousek najdete také tady u nás ve známé sekci sedací soupravy! Připravili jsme kvalitní výrobky z této populární rubriky za parádní cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce více skvělých kousků od dodavatele MBLR. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce MBLR nabízí špičkové výrobky za výborné peníze.