stylovy-nabytek-adamec.cz

MBLR, DEXTER I moderní rozkládací sedací souprava tvaru do U s rozkládací funkcí, 177x348x207 cm

Super produkt MBLR, DEXTER I moderní rozkládací sedací od kvalitní společnosti MBLR snadno najdete právě zde téměř zdarma! Akční cena již od 48 900 Kč.
MBLR
Ověřit dostupnost »
Značka: MBLR
48 900
Popis produktu

Moderní sedačka do U DEXTER I vás zaujme na první pohled a stane se ustředním bodem každého obývacího pokoje. 

Dexter I disponuje samozřejmě rozkladem o velikosti 124×275 cm a nespornou výhodou jsou i dva úložné prostory. Systém rozkládání je typu DELFÍN – matrace je vysune ze spodní části sedačky za úchytku. Po vysunutí se zvedá tažením do výše sedací části. Váš komfort sezení určitě povyšší i polohovatelné opěrky hlavy.

Sedačka je vyplněná kvalitní HR pěnou (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny.

U sedačky si můžete zvolit dekor nožek a to buď kovové a nebo dřevěné. Z dekoru dřeva máte na výber BUK, ČERNÁ, OLŠE, OŘECH a DUB RUSTIKAL. 

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru. Kvalitní a žádaný produkt MBLR, DEXTER I moderní rozkládací sedací souprava tvaru do můžete sehnat taky tady u nás ve známé rubrice sedací soupravy! Nyní najdete akční zboží z této sekce ve výprodejové akci! To není všechno, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na další kvalitní kousky od značky MBLR. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce MBLR pro své zákazníky nabízí prvotřídní výrobky..