stylovy-nabytek-adamec.cz

MBLR, DEXTER II moderní rozkládací sedací souprava s polohovatelnými záhlavníky, 207×276 cm

Tento nejprodávanější kus MBLR, DEXTER II moderní rozkládací sedací souprava od společnosti s dlouholetou tradicí MBLR jednoduše seženete v naší internetové nabídce v akci! Akční ceny od 39 700 Kč.
MBLR
Ověřit dostupnost »
Značka: MBLR
39 700
Popis produktu

Moderní sedačka DEXTER II vás zaujme na první pohled a stane se ustředním bodem každého obývacího pokoje. 

Dexter II disponuje úložným prostorem, ale samozřejmě i rozkladem o velikosti 195×124 cm, díky kterému vytvoříte z vašeho odpočinkového místa prostor na spaní pro hosty. Systém rozkládání je typu DELFÍN – matrace je vysune ze spodní části sedačky za úchytku. Po vysunutí se zvedá tažením do výše sedací části. Váš komfort sezení určitě povyšší i polohovatelné opěrky hlavy.

Sedačka je vyplněná kvalitní HR pěnou (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny.

U sedačky si můžete zvolit dekor nožek a to buď kovové a nebo dřevěné. Z dekoru dřeva máte na výber BUK, ČERNÁ, OLŠE, OŘECH a DUB RUSTIKAL. 

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru.
Tento kvalitní produkt MBLR, DEXTER II moderní rozkládací sedací souprava s polohovatelnými záhlavníky, 207×276 cm je k dostání ještě na webu ve známé rubrice sedací soupravy. Získejte ještě ostatní zboží z této sekce za extra cenu! Populární výrobce MBLR prodává kvalitní sortiment. za výborné peníze! Přesvědčte se sami. U nás nabízíme více, mrkněte také na více skvělých kousků značky MBLR. Výběr toho nejlepšího najdete níže.