stylovy-nabytek-adamec.cz

MBLR, DEXTER III moderní rozkládací sedací souprava s polohovatelnými záhlavníky, 207×177 cm

Tento levný produkt MBLR, DEXTER III moderní rozkládací sedací souprava s polohovatelnými záhlavníky, od výrobce se zárukou kvality MBLR můžete koupit u nás teď za skvělou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 33 300 Kč.
MBLR
Ověřit dostupnost »
Značka: MBLR
33 300
Popis produktu

Moderní sedačka DEXTER III vás zaujme na první pohled a stane se ustředním bodem každého obývacího pokoje. 

Dexter III disponuje úložným prostorem, ale samozřejmě i rozkladem o velikosti 215×124 cm, díky kterému vytvoříte z vašeho odpočinkového místa prostor na spaní pro hosty. Systém rozkládání je typu DELFÍN – matrace je vysune ze spodní části sedačky za úchytku. Po vysunutí se zvedá tažením do výše sedací části. Váš komfort sezení určitě povyšší i polohovatelné opěrky hlavy.

Sedačka je vyplněná kvalitní HR pěnou (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny.

U sedačky si můžete zvolit dekor nožek a to buď kovové a nebo dřevěné. Z dekoru dřeva máte na výber BUK, ČERNÁ, OLŠE, OŘECH a DUB RUSTIKAL. 

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru.