stylovy-nabytek-adamec.cz

MBLR, DEXTER IV moderní rozkládací sedací souprava tvaru do U s rozkládací funkcí, 305×207 cm

Hodně žádaný výrobek MBLR, DEXTER IV moderní rozkládací sedací souprava tvaru od skvělé a známé značky MBLR dostanete v aktuální nabídce téměř zdarma. Nyní zakoupíte za 54 400 Kč.
MBLR
Ověřit dostupnost »
Značka: MBLR
54 400
Popis produktu

Moderní sedačka do U DEXTER IV vás zaujme na první pohled a stane se ustředním bodem každého obývacího pokoje. 

Dexter IV disponuje samozřejmě rozkladem o velikosti 124×252 cm a nespornou výhodou jsou i dva úložné prostory. Systém rozkládání je typu DELFÍN – matrace je vysune ze spodní části sedačky za úchytku. Po vysunutí se zvedá tažením do výše sedací části. Váš komfort sezení určitě povyšší i polohovatelné opěrky hlavy.

Sedačka je vyplněná kvalitní HR pěnou (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru.
Unikátní a žádaný produkt MBLR, DEXTER IV moderní rozkládací sedací souprava tvaru do U s rozkládací funkcí, 305×207 cm máte možnost pořídit bezprostředně tu na našem webu zařazený v kategorii sedací soupravy! Nyní si můžete pořídit akční produkty z této známé rubriky ve slevě.