stylovy-nabytek-adamec.cz

MBLR, DEXTER VI moderní rozkládací sedací souprava s polohovatelnými záhlavníky, 302×177 cm

Výjimečný kus MBLR, DEXTER VI moderní od skvělého a známého výrobce MBLR pohodlně dostanete tady nyní pořád výhodně. Aktuálně stojí u nás 36 300 Kč.
MBLR
Ověřit dostupnost »
Značka: MBLR
36 300
Popis produktu

Moderní sedačka DEXTER VI vás zaujme na první pohled a stane se ustředním bodem každého obývacího pokoje. 

Dexter VI disponuje úložným prostorem, ale samozřejmě i rozkladem o velikosti 247×124 cm, díky kterému vytvoříte z vašeho odpočinkového místa prostor na spaní pro hosty. Váš komfort sezení určitě povyšší i polohovatelné opěrky hlavy.

Sedačka je vyplněná kvalitní HR pěnou (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru.Tento výjimečný produkt jde sehnat mimo jiné u nás v oblíbené kategorii sedací soupravy. Získejte podobné zboží z této známé sekce za super ceny. Tato vyjímečná značka MBLR vás obohatí o skvělé zboží..