MBLR, IMPERIO Rohová sedačka, 264x197cm

Akční a ve slevě výrobek MBLR, IMPERIO Rohová sedačka, od výrobce se skvělou pověstí MBLR můžete nakoupit momentálně za zcela nejnižší cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 36 600 Kč.
MBLR
Značka: MBLR
36 600
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Hýčkejte se a dopřejte si maximální pohodlí. Ptáte se jak? Tato atraktivní a vysoce komfortní sedací souprava zodpoví víc než jednu otázku.

Luxusní rohová sedačka Imperio zaujme nejen svým designem, ale také praktickým využitím. Samozřejmostí je rozkládací funkce a úložný prostor.

Je vyplněná vysoce elastickou pěnou HR, která je pružná, dobře prodyšná a velmi komfortní. Pružina typu faliste zajišťuje pružnost a zároveň podporuje funkci pěny. Opěrky zad jsou vyplněny měkkým silikonem. Nožky má dřevěné.

Sedačka nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru. Více informací o této službě najdete ZDE. Tento exkluzivní výrobek MBLR, IMPERIO Rohová sedačka, 264x197cm můžete najít bez problémů tady u nás v populární sekci sedací soupravy! Připravili jsme ještě jiné výrobky ze zmíněné sekce ve slevě. Věhlasná značka MBLR pro své zákazníky poskytuje špičkové produkty !