stylovy-nabytek-adamec.cz

MBLR, LACONIA mala rozkládací pohovka s úložným prostorem, 146×95 cm

Kvalitní a velmi žádaný výrobek MBLR, LACONIA mala rozkládací od známého dodavatele MBLR máte možnost získat u nás teď za výborné peníze. Cena od 13 400 Kč.
MBLR
Ověřit dostupnost »
Značka: MBLR
13 400
Popis produktu

Pohodlná pohovka Laconia je ideálním řešením do malých prostor. 

Pohovka disponuje úložným prostorem, ale samozřejmě i rozkladem o velikosti 200×119 cm, díky kterému vytvoříte z vašeho odpočinkového místa prostor na spaní pro hosty.

Kostra pohovky je tvořena masivním borovicovým dřevem. Vyplněná je kvalitní viscoelastickou pěnou a podpořená bonell pružinami. Jedná o velmi pružnou pěnu, která lépe reaguje na váhové zatížení. Oproti jiným pěnám má delší výdrž, větší prodyšnost a životnost. 

Zadní strana pohovky je čalouněná, takže ji bez obav můžete umístit do středu i rohu místnosti. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru. Velmi žádaný produkt MBLR, LACONIA mala rozkládací pohovka s úložným prostorem, 146×95 cm je dostupný právě nyní tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii pohovky! Máme pro vás nové produkty z této rubriky za výhodnou cenu. Populární výrobce MBLR svým zákazníkům dodává špičkový sortiment.. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete více skvělých produktů od značky MBLR. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.