MBLR, LEONA Pohovka, 203×110 cm

Designový produkt MBLR, LEONA Pohovka, 203x110 originál od značky MBLR je k sehnání bezpečně online za zcela nejnižší cenu! Aktuálně stojí u nás 11 600 Kč.
MBLR
Značka: MBLR
11 600
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Rozkládací trojpohovka Leona splňuje všechny nároky, které jsou na pohovku kladeny – můžete na ni posedět, poležit si i přespat. Do jejího úložného prostoru uschováte vše, co nebudete potřebovat. 

Kostra pohovky Leona je vyrobena kombinací dřevotřísky a masívního dřeva, která zajišťuje bytelnost a dlouholetou výdrž nábytku. Je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina typu faliste zvyšuje komfort sezení, pružně se přizpůsobuje lidskému tělu a celkově podporuje funkci pěny. Vybírat můžete z více druhů látek a barevných kombinací. 

Zadní strana je v technické látce – doplatek za očalounění zadní strany je 1.200 Kč. Tuto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů. Hodně žádaný produkt je k sehnání pohodlně tady u nás zařazený v kategorii pohovky. Prozkoumejte kvalitní zboží z naší rubriky za báječnou cenu! Známý dodavatel MBLR má ve stále nabídkce top sortiment ! Udělejte si radost! Máme toho více, podívejte se taky na více skvělých produktů od dodavatele MBLR. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.