stylovy-nabytek-adamec.cz

MBLR, MATINA moderní rozkládací pohovka , 236×100 cm

Akční kus MBLR, MATINA moderní rozkládací pohovka od našeho předního výrobce MBLR snadno najdete momentálně až neuvěřitelně levně! Ve skvělé akci za 22 800 Kč.
MBLR
Ověřit dostupnost »
Značka: MBLR
22 800
Popis produktu

Pohovka Matina zapadne do každého obývacího pokoje a to nejen svým moderní designem, ale i funkčností. Samozřejností je rozkládací funkce.

Je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Zádové opěrky jsou vyplněny silikonem. Jedná se o velice příjemný materiál, který zajistí pohodlí a komfort. Pružina typu faliste zajišťuje pružnost a zároveň podporuje funkci pěny a pružina bonell zabezpečuje rovnoměrnou pevnost posedu po celé ploše. Nožky má kovové.

Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru. Akční a ve slevě výrobek MBLR, MATINA moderní rozkládací pohovka , 236×100 cm můžete sehnat bezprostředně na našich stránkách zařazený v kategorii pohovky. Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další skvělé produkty značky MBLR. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce MBLR vám představuje top sortiment. za překvapivě výhodné ceny.