stylovy-nabytek-adamec.cz

MBLR, MIA Pohovka 202x99cm

Tento neodolatelný produkt MBLR, MIA Pohovka 202x99cm od známého výrobce MBLR máte možnost získat zrovna skutečně levně. Aktuálně v akci od 18 300 Kč.
MBLR
Ověřit dostupnost »
Značka: MBLR
18 300
Popis produktu

V jednoduchosti je krása a o tom vypovídá i samotný design elegantní pohovky Mia. Její barevné provedení hraje prim jak pro fanoušky sofistikované elegance, tak pro milovníky jednoduchých stylů.

Je vyrobená z kvalitní PUR pěny, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Nohy sedačky jsou kovové a díky tomu také stabilní. Mia má navíc ještě dvojité prošití, díky čemuž snese větší nápor. Její součástí jsou i pohodlné silikonové polštáře, které lze odejmout.

Pohovka má velmi praktickou funkci rozkladu. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru. Pohovku lze zakoupit také v rohové variantě, v účkové variantě nebo s křeslem. Nový výrobek MBLR, MIA Pohovka 202x99cm můžete koupit nyní tady u nás v populární sekci pohovky. Získejte podobné zboží z této oblíbené rubriky za skvělou cenu.