stylovy-nabytek-adamec.cz

MBLR, PAVEL 2 Rohová sedačka 262×196 cm

Akční a ve slevě kus MBLR, PAVEL 2 Rohová sedačka od známé společnosti MBLR máte možnost najít právě zde za akční cenu! Výhodně za cenu 32 400 Kč.
MBLR
Ověřit dostupnost »
Značka: MBLR
32 400
Popis produktu

Představte si, že si následujících několik let na vše vystačíte s jedinou sedačku. Takovou, která

– perfektně zapadne do vašeho interiéru,
– je pohodlná a ještě pohodlněji ji můžete rozložit na pohodlné lůžko
– obstojí i při kulturních zážitcích (tzn. víno s přáteli).

A přesně taková je moderní sedací souprava Pavel 2. Kromě možnosti pohodlného spánku nabízí i úložný prostor pro vše, co nepotřebujete mít zrovna na očích. Disponuje také polohovatelnými záhlavníky, díky kterým objevíte novou dimenzi relaxu.

Sedací souprava je vyrobená z kvalitních materiálů a její konstrukce je velmi odolná. Kostru tvoří kombinace dřevotřísky a masivního dřeva, díky které je sedačka bytelná a pevná. Je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která se vyznačuje vysokou elesticitou a prodyšností. Pružně se přizpůsobuje lidskému tělu, ale vyniká také výraznou pevností. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu má navíc čalouněnou, takže ji můžete umístit i do středu místnosti.Tento neodolatelný kousek MBLR, PAVEL 2 Rohová sedačka 262×196 cm jde sehnat mimo jiné tu na stránkách ve známé sekci sedací soupravy. Vyhledejte si parádní produkty ve zmíněné sekci za super peníze!