stylovy-nabytek-adamec.cz

MBLR, PAVEL Pohovka 187x98cm

Tento kvalitní produkt MBLR, PAVEL Pohovka 187x98cm od značky s dobrým jménem Sedačky-nábytek snadno můžete najít aktuálně na webu výhodně. Výhodně za super cenu 18 400 Kč.
MBLR
Popis produktu

Představte si, že si následujících několik let na vše vystačíte s pohovkou. Takovou, která

– perfektně zapadne do vašeho interiéru,
– je pohodlná a ještě pohodlněji ji můžete rozložit na pohodlné lůžko
– obstojí i při kulturních zážitcích (tzn. návštěvy).

A přesně taková je moderní pohovka Pavel. Kromě možnosti pohodlného spánku nabízí i funkci polohovatelných záhlavníků, díky kterým objevíte novou dimenzi relaxu.

Pohovka je vyrobená z kvalitních materiálů a její konstrukce je velmi odolná. Kostru tvoří kombinace dřevotřísky a masivního dřeva, díky které je bytelná a pevná. Je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která se vyznačuje vysokou elesticitou a prodyšností. Pružně se přizpůsobuje lidskému tělu, ale vyniká také výraznou pevností. Místo pružin výrobce použil dřevěný rošt.

Zadní stranu má pohovka navíc čalouněnou, takže ji můžete umístit i do středu místnosti. Tento velmi žádaný výrobek MBLR, PAVEL Pohovka 187x98cm lze nakoupit také tu na webu v populární kategorii pohovky. Nyní můžete získat skvělé produkty ve zmíněné sekci ve výprodejové akci! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další skvělé produkty od dodavatele Sedačky-nábytek. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Sedačky-nábytek pro své zákazníky dodává top výrobky..