stylovy-nabytek-adamec.cz

MBLR, RHODOS moderní rozkládací sedací souprava s úložným prostorem, 276×205 cm

Tento designový výrobek MBLR, RHODOS moderní rozkládací sedací souprava s úložným prostorem, 276x205 značky MBLR máte možnost sehnat u nás teď opravdu levně. Právě teď jen za 36 800 Kč.
MBLR
Ověřit dostupnost »
Značka: MBLR
36 800
Popis produktu

Hýčkejte se a dopřejte si maximální pohodlí. Ptáte se jak? Tato atraktivní a vysoce komfortní sedací souprava zodpoví více než jednu otázku.

Luxusní rohová sedačka Rhodos zaujme nejen svým designem, ale i praktickým využitím. Samozřejmostí je rozkládací funkce a úložný prostor.

Je vyplněna pěnou HR, která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snadněji vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábějí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí.

Sedačka nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru.Designový produkt MBLR, RHODOS moderní rozkládací sedací souprava s úložným prostorem, 276×205 cm jde nakoupit právě teď tu v rubrice sedací soupravy. Vyhledejte si ostatní produkty z naší rubriky za internetové ceny.