MBR, SHINE SH18 dětská postel, modrá/žlutá

Nový produkt MBR, SHINE SH18 dětská postel, od známé společnosti MBR jde nakoupit tady a teď za výborné peníze! Nabídky od 8 500 Kč.
MBR
Ověřit dostupnost »
Značka: MBR
8 500

Popis produktu

Ať už se vaše dítko rozhodne trávit dnešní odpoledne šplháním do korun stromů, hraním na schovávanou nebo objevováním ukrytých tajemství, jedno je nad slunce jasné – vždy se bude těšit, až večer ulehne do této postele. 

Postel Shine je vyrobená z kvalitního tvrdého lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Zaoblené hrany nábytku jsou pro maximální bezpečnost opratřeny ABS lištami, které chrání rohy proti nárazům. Její součástí je úložný prostor a malé police.

Postel SH18 je univerzální – do první montáže (šuplík tak lze namontovat na pravou nebo levou stranu)
Kvalitní a levný výrobek máte možnost sehnat nyní tady a teď na našem webu zařazený v sekci dětský pokoj. Mrkněte na zcela nové produkty z této známé rubriky za outletovou cenu! Známá značka MBR vám nabízí vysoce kvalitní sortiment. za akční ceny. Však to vidíte sami!