stylovy-nabytek-adamec.cz

MEB, ELISEI III elegantní pohovka, 233×103 cm

Unikátní a žádaný produkt MEB, ELISEI III elegantní s osvědčenou značkou MEB jde získat zrovna za výhodnou cenu! Na našich stránkách za 18 600 Kč.
MEB
Ověřit dostupnost »
Značka: MEB
18 600
Popis produktu

Vysoce elegantní pohovka zaujme na první pohled luxusním vzhledem a minimalistickým provedením. Jejím revírem je hlavně pohodlí, které je pro pravidelný relax nejdůležitější. 

Konstrukci tvoří borovicové dřevo a dřevotřísková deska. Sestava je vyplněná PUR pěnou, která se řadí mezi středně tuhé výplně se zvýšenou pružností. Vlnitá pružina faliste zajišťuje prodyšnost a lepší tvarovou elasticitu – měkkost posedu. Polštáře jsou vyplněny měkkým silikonem. 

Pohovka je celočalouněná, a díky tomu je možné ji umístit i do středu místnosti. Druh a barvu čalounění si můžete sami zvolit z našich vzorníků, které jsou součástí každé sedací soupravy.Zcela unikátní výrobek MEB, ELISEI III elegantní pohovka, 233×103 cm můžete nakoupit snadno tu na webu v oblíbené rubrice pohovky! Získejte zcela nové produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další skvělé produkty od značky MEB. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce MEB dlouhodobě prodává špičkový sortiment za mimořádně nízké ceny! A to ještě není vše.