stylovy-nabytek-adamec.cz

MEB, ELISIE elegantní sedací souprava 3+2+1

Velmi oblíbený kousek MEB, ELISIE elegantní sedací od oblíbené značky se zárukou kvality MEB můžete najít právě zde za parádní cenu. Teď v akci 44 300 Kč.
MEB
Ověřit dostupnost »
Značka: MEB
44 300
Popis produktu

Vysoce elegantní sestava zaujme na první pohled luxusním vzhledem a minimalistickým provedením. Jejím revírem je hlavně pohodlí, které je pro pravidelný relax nejdůležitější. 

Konstrukci tvoří borovicové dřevo a dřevotřísková deska. Sestava je vyplněná PUR pěnou, která se řadí mezi středně tuhé výplně se zvýšenou pružností. Vlnitá pružina faliste zajišťuje prodyšnost a lepší tvarovou elasticitu – měkkost posedu. Polštáře jsou vyplněny měkkým silikonem. 

Souprava je celočalouněná, a díky tomu je možné ji umístit i do středu místnosti. Druh a barvu čalounění si můžete sami zvolit z našich vzorníků, které jsou součástí každé sedací soupravy.Tento akční produkt MEB, ELISIE elegantní sedací souprava 3+2+1 jde koupit také tady na našich stránkách v populární kategorii sedací soupravy! Najděte si kvalitní produkty z této populární sekce za internetové ceny.