stylovy-nabytek-adamec.cz

MEB, GOLDEN Rohová sedačka 220x145cm

Tento skvělý produkt MEB, GOLDEN Rohová sedačka od značky s dlouholetou tradicí MEB je k dispozici na našich stránkách extra se slevou. Aktuálně stojí u nás 14 700 Kč.
MEB
Ověřit dostupnost »
Značka: MEB
14 700
Popis produktu

Nestyďte se za to, že se večer natáhnete k televizi a sledujete své oblíbené seriály pořád dokola. Nicméně pokud si po skoku na svou starou sedačku připadáte, jako byste dopadli na železný trůn, asi je na čase poohlédnout se po nové.

Rozkládací rohová sedačka Golden bude vašim nekonečným zdrojem pohodlí. Je vyrobená z kvalitních materiálů a její konstrukce je velmi odolná. Je vyplněná bonellovými pružinami v kombinaci s PUR pěnou, díky čemuž je pružná, přizpůsobivá, prodyšná a bude vám sloužit dlouho.

Pokud se rozhodnete u televize strávit rovnou celou noc, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 195x130cm. Do svých dvou úložných prostor pojme vše, co momentálně nepotřebujete. Zadní strana sedačky je čalouněná, takže ji můžete s klidem umístit do rohu i středu místnosti.

Můžete si namíchat koktejl z dostupných barev i druhů potahů – přesně dle vašich představ a požadavků. Více informací o této službě najdete ZDE. Designový produkt MEB, GOLDEN Rohová sedačka seženete již dnes tu na našich stránkách v populární sekci sedací soupravy. Pořiďte si vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice v akci! Tato značka MEB může nabídnout skvělé zboží za příznivou cenu! To ale však není vše, máme toho více. Máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce MEB. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.