stylovy-nabytek-adamec.cz

MEB, PAULIE rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 223×150 cm

Tento akční a ve slevě výrobek MEB, PAULIE rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, od populárního výrobce MEB jde získat právě nyní na našich stránkách za extra cenu! Právě teď za cenu 17 000 Kč.
MEB
Ověřit dostupnost »
Značka: MEB
17 000
Popis produktu

Sedačce nechybí úložný prostor a rozkládací funkce, která nabízí rozměr spací plochy 135×198 cm. Konstrukci tvoří borovicové dřevo a dřevotřísková deska. Sedačka je vyplněná PUR pěnou, která se řadí mezi středně tuhé výplně se zvýšenou pružností. Vlnitá pružina faliste zajišťuje prodyšnost a lepší tvarovou elasticitu – měkkost posedu. Polštáře jsou vyplněny měkkým silikonem.
Souprava je celočalouněná, a díky tomu je možné ji umístit i do středu místnosti. Druh a barvu čalounění si můžete sami zvolit z našich vzorníků, které jsou součástí každé sedací soupravy. Žádaný produkt MEB, PAULIE rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 223×150 cm pořídíte právě nyní u nás v kategorii sedací soupravy! Podívejte se na vyjímečné výrobky z naší sekce v akci! Naše nabídka je široká, podívejte se také na více skvělých kousků od výrobce MEB. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel MEB vyrábí špičkové výrobky. za výborné peníze. Přesvědčte se.