stylovy-nabytek-adamec.cz

MEGOR, LINDE 2 elegantní pohovka s polohovacími záhlavníky, 195×95 cm

Zlevněný kousek MEGOR, LINDE 2 elegantní pohovka s od společnosti s úžasnou pověstí MEGOR lze nakoupit v naší nabídce skutečně levně! Akční ceny od 13 200 Kč.
MEGOR
Ověřit dostupnost »
Značka: MEGOR
13 200
Popis produktu

Velmi elegantně působící pohovka LINDE 2 se stane šperkem každého obývacího pokoje. Dominantnou je výrazné prošívání sedáku, zahlavníků a bočků pohovky. Nejenže toto prošití skvěle plní funkci estetickou, ale i zpevňuje spoje látek. 

Váš komfort sezení určitě povyšší i polohovatelné opěrky hlavy.

Kostra pohovky je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a kvalitní PUR pěnou T35, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky jsou chromované. Exkluzivní kousek MEGOR, LINDE 2 elegantní pohovka s polohovacími záhlavníky, 195×95 cm máte možnost získat jednoduše na našem webu v populární rubrice pohovky! Máme pro vás zlevněné kusy z této populární kategorie za super ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od značky MEGOR. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka MEGOR dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní zboží. za parádní ceny! Přesvědčte se!