stylovy-nabytek-adamec.cz

MEGOR, LINDE 2 elegantní pohovka s polohovacími záhlavníky v pravé kůži, 195×95 cm

Často hledaný výrobek MEGOR, LINDE 2 elegantní pohovka s polohovacími záhlavníky v od top značky MEGOR pořídíte právě zde ve výhodné akci. Nyní nakoupíte za 28 800 Kč.
MEGOR
Ověřit dostupnost »
Značka: MEGOR
28 800
Popis produktu

Velmi elegantně působící pohovka LINDE 2 v pravé kůži se stane šperkem každého obývacího pokoje. Dominantnou je výrazné prošívání sedáku, zahlavníků a bočků pohovky. Nejenže toto prošití skvěle plní funkci estetickou, ale i zpevňuje spoje látek. 

Váš komfort sezení určitě povyšší i polohovatelné opěrky hlavy.

Kostra pohovky je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a kvalitní PUR pěnou T35, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky jsou chromované. Nejprodávanější kus MEGOR, LINDE 2 elegantní pohovka s polohovacími záhlavníky v pravé kůži, 195×95 cm máte možnost najít prostě tady u nás ve známé sekci pohovky. Vyhledejte si ostatní kousky z této rubriky za zcela nejnižší cenu! Významný výrobce MEGOR poskytuje špičkový sortiment..