stylovy-nabytek-adamec.cz

MEGOR, LINDE 3 elegantní pohovka s polohovacími záhlavníky, 265×95 cm

Kvalitní a oblíbený produkt MEGOR, LINDE 3 elegantní pohovka od našeho známého výrobce MEGOR snadno seženete právě dnes napořád výhodně! Aktuálně výhodně za 17 000 Kč.
MEGOR
Ověřit dostupnost »
Značka: MEGOR
17 000
Popis produktu

Velmi elegantně působící pohovka LINDE 3 se stane šperkem každého obývacího pokoje. Dominantnou je výrazné prošívání sedáku, zahlavníků a bočků pohovky. Nejenže toto prošití skvěle plní funkci estetickou, ale i zpevňuje spoje látek. 

Váš komfort sezení určitě povyšší i polohovatelné opěrky hlavy.

Kostra pohovky je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a kvalitní PUR pěnou T35, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky jsou chromované.Hodně povedený produkt máte možnost najít mimo jiné na našich stránkách v sekci pohovky. Mrkněte na zlevněné produkty z této známé sekce za akční cenu! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další produkty značky MEGOR. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce MEGOR dlouhodobě nabízí top výrobky.!