stylovy-nabytek-adamec.cz

MEGOR, LINDE 4 elegantní sedací souprava s polohovacími záhlavníky, 265×185 cm

Hodně prodávaný výrobek MEGOR, LINDE 4 elegantní sedací souprava od populární značky MEGOR k dostání v aktuální nabídce za výhodnou cenu. Akční ceny od 25 500 Kč.
MEGOR
Ověřit dostupnost »
Značka: MEGOR
25 500
Popis produktu

Velmi elegantně působící sedací souprava LINDE 4 se stane šperkem každého obývacího pokoje. Dominantnou je výrazné prošívání sedáku, zahlavníků a bočků sedačky. Nejenže toto prošití skvěle plní funkci estetickou, ale i zpevňuje spoje látek. 

Linde disponuje úložným prostorem, ale samozřejmě i rozkladem o velikosti 210×130 cm, díky kterému vytvoříte z vašeho odpočinkového místa prostor na spaní pro hosty. Váš komfort sezení určitě povyšší i polohovatelné opěrky hlavy.

Kostra sedací soupravy je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a kvalitní PUR pěnou T35, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky jsou chromované. Oblíbený a kvalitní výrobek MEGOR, LINDE 4 elegantní máte možnost získat nyní na našich stránkách v sekci sedací soupravy. Nyní můžete najít podobné výrobky z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu.