stylovy-nabytek-adamec.cz

MEGOR, LINDE 5 elegantní sedací souprava s polohovacími záhlavníky, 265×197 cm

Tento akční produkt MEGOR, LINDE 5 elegantní sedací souprava s polohovacími od společnosti s úžasnou pověstí MEGOR máte možnost dostat tady a teď za zcela nejnižší cenu. Cenově vychází na 25 900 Kč.
MEGOR
Ověřit dostupnost »
Značka: MEGOR
25 900
Popis produktu

Velmi elegantně působící sedací souprava LINDE 5 se stane šperkem každého obývacího pokoje. Dominantnou je výrazné prošívání sedáku, zahlavníků a bočků sedačky. Nejenže toto prošití skvěle plní funkci estetickou, ale i zpevňuje spoje látek. 

Linde disponuje úložným prostorem, ale samozřejmě i rozkladem o velikosti 210×130 cm, díky kterému vytvoříte z vašeho odpočinkového místa prostor na spaní pro hosty. Váš komfort sezení určitě povyšší i polohovatelné opěrky hlavy.

Kostra sedací soupravy je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a kvalitní PUR pěnou T35, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky jsou chromované. Diskontní produkt MEGOR, LINDE 5 elegantní sedací můžete dostat rovněž u nás ve známé rubrice sedací soupravy! Mrkněte na parádní kousky ve zmíněné rubrice za super peníze.