stylovy-nabytek-adamec.cz

MEGOR, LINDE elegantní sedací souprava s polohovacími záhlavníky, 250×160 cm

Výjimečný a žádaný produkt MEGOR, LINDE elegantní sedací od výrobce se skvělou pověstí MEGOR jde koupit zrovna dnes opravdu výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 23 900 Kč.
MEGOR
Ověřit dostupnost »
Značka: MEGOR
23 900
Popis produktu

Velmi elegantně působící sedací souprava LINDE se stane šperkem každého obývacího pokoje. Dominantnou je výrazné prošívání sedáku, zahlavníků a bočků sedačky. Nejenže toto prošití skvěle plní funkci estetickou, ale i zpevňuje spoje látek. 

Linde disponuje úložným prostorem, ale samozřejmě i rozkladem o velikosti 210×130 cm, díky kterému vytvoříte z vašeho odpočinkového místa prostor na spaní pro hosty. Váš komfort sezení určitě povyšší i polohovatelné opěrky hlavy.

Kostra sedací soupravy je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a kvalitní PUR pěnou T35, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky jsou chromované. Výjimečný výrobek MEGOR, LINDE elegantní sedací souprava s polohovacími záhlavníky, 250×160 cm lze koupit bez obtíží tady a teď na našich stránkách v rubrice sedací soupravy. Nyní si můžete vybrat jiné produkty z naší sekce z pohodlí domova! Oblíbená značka MEGOR má skvělé zboží.! Však to vidíte sami!