stylovy-nabytek-adamec.cz

MEGOR, LINDE elegantní sedací souprava s polohovacími záhlavníky v pravé kůži, 250×160 cm

Hodně prodávaný produkt MEGOR, LINDE elegantní sedací od našeho známého výrobce MEGOR snadno můžete sehnat u nás právě za výborné peníze. Nabídky od 50 100 Kč.
MEGOR
Ověřit dostupnost »
Značka: MEGOR
50 100
Popis produktu

Velmi elegantně působící sedací souprava LINDE v pravé kůži se stane šperkem každého obývacího pokoje. Dominantnou je výrazné prošívání sedáku, zahlavníků a bočků sedačky. Nejenže toto prošití skvěle plní funkci estetickou, ale i zpevňuje spoje látek. 

Linde disponuje úložným prostorem, ale samozřejmě i rozkladem o velikosti 210×130 cm, díky kterému vytvoříte z vašeho odpočinkového místa prostor na spaní pro hosty. Váš komfort sezení určitě povyšší i polohovatelné opěrky hlavy.

Kostra sedací soupravy je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a kvalitní PUR pěnou T35, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky jsou chromované.
Tento skvělý produkt MEGOR, LINDE elegantní sedací souprava jde sehnat prostě tu na našich stránkách ve známé kategorii sedací soupravy. Vyberte si oblíbené produkty ze zmíněné sekce za super ceny! Dodavatel MEGOR vás obohatí o vynikající výrobky za výborné peníze! Však to vidíte sami! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás také další kousky od dodavatele MEGOR. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.