stylovy-nabytek-adamec.cz

MEGOR, LINDE MAX elegantní rozkládací sedačka s úložným prostorem, 265×265 cm

Unikátní a oblíbený produkt MEGOR, LINDE MAX elegantní rozkládací sedačka od společnosti s úžasnou pověstí MEGOR je k dispozici v aktuální nabídce téměř zdarma. Nyní lze objednat jen za 28 900 Kč.
MEGOR
Ověřit dostupnost »
Značka: MEGOR
28 900
Popis produktu

Velmi elegantně působící sedací souprava LINDE 5 v pravé kůži se stane šperkem každého obývacího pokoje. Dominantnou je výrazné prošívání sedáku, zahlavníků a bočků sedačky. Nejenže toto prošití skvěle plní funkci estetickou, ale i zpevňuje spoje látek. 

Linde disponuje úložným prostorem, ale samozřejmě i rozkladem o velikosti 210×130 cm, díky kterému vytvoříte z vašeho odpočinkového místa prostor na spaní pro hosty. Další výhodou je i to, že si můžete zvolit na jaké straně sedačky se bude rozklad nacházet. Váš komfort sezení určitě povyšší i polohovatelné opěrky hlavy.

Kostra sedací soupravy je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a kvalitní PUR pěnou T35, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky jsou chromované.
Tento žádaný kousek MEGOR, LINDE MAX elegantní rozkládací sedačka s úložným prostorem, 265×265 cm je k sehnání mimo jiné tady na stránkách v populární sekci sedací soupravy! Prozkoumejte podobné kousky z této sekce za nejnižší cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od výrobce MEGOR. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Mezi zákazníky oblíbený výrobce MEGOR svým zákazníkům nabízí špičkové produkty. za příznivou cenu! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.