stylovy-nabytek-adamec.cz

MEGOR, LINDE MAX elegantní rozkládací sedačka s úložným prostorem v pravé kůži, 265×265 cm

Ve slevě kus MEGOR, LINDE MAX elegantní rozkládací sedačka s úložným od předního výrobce MEGOR pohodlně seženete momentálně v naši nabídce ve slevě. Výhodně za super cenu 60 200 Kč.
MEGOR
Ověřit dostupnost »
Značka: MEGOR
60 200
Popis produktu

Velmi elegantně působící sedací souprava LINDE 5 v pravé kůži se stane šperkem každého obývacího pokoje. Dominantnou je výrazné prošívání sedáku, zahlavníků a bočků sedačky. Nejenže toto prošití skvěle plní funkci estetickou, ale i zpevňuje spoje látek. 

Linde disponuje úložným prostorem, ale samozřejmě i rozkladem o velikosti 210×130 cm, díky kterému vytvoříte z vašeho odpočinkového místa prostor na spaní pro hosty. Další výhodou je i to, že si můžete zvolit na jaké straně sedačky se bude rozklad nacházet. Váš komfort sezení určitě povyšší i polohovatelné opěrky hlavy.

Kostra sedací soupravy je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a kvalitní PUR pěnou T35, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky jsou chromované. Zajímavý kus MEGOR, LINDE MAX elegantní rozkládací sedačka s seženete právě zde na stránkách v kategorii sedací soupravy. Získejte ještě ostatní výrobky z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu.