stylovy-nabytek-adamec.cz

MEGOR, SANDET MAX I rozkládací sedací souprava do U s polohovacími záhlavníky v pravé kůži, 220x350x280 cm

Hodně prodávaný kousek MEGOR, SANDET MAX I rozkládací sedací souprava od společnosti MEGOR můžete získat právě teď za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte za 81 700 Kč.
MEGOR
Ověřit dostupnost »
Značka: MEGOR
81 700
Popis produktu

Velká sedací souprava do U Sandet Max I bude potěchou oka každému, kdo má rád neotřelý moderní design. Sandet Vás nadchne nejen svou praktickou stránkout, ale i velmi kvalitním zpracováním.

Sedačka disponuje rozkladem a i úložným prostorem o rozměrech 118×192 cm. Výhodou jsou polohovatelné opěrky hlavy a nadstandartně i polohovatelné loketní opěrka. Díky opěrkám můžete přizpůsobit komfort sezení Vašim potřebám. Šířka bočku s loketní opěrkou je 45 cm.

Kostra sedací soupravy je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a kvalitní PUR pěnou T35, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky jsou chromované.Hodně oblíbený produkt MEGOR, SANDET MAX I rozkládací sedací souprava do U s polohovacími záhlavníky v pravé kůži, 220x350x280 cm jde nakoupit právě nyní tady na webu zařazený v rubrice sedací soupravy. Nyní koupíte oblíbené produkty z naší rubriky za super cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů značky MEGOR. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka MEGOR pro své zákazníky poskytuje vynikající výrobky. za super peníze.