stylovy-nabytek-adamec.cz

MEGOR, SANDET MAX velká rozkládací sedací souprava s polohovacími záhlavníky, 280×280 cm

Tento designový výrobek MEGOR, SANDET MAX velká rozkládací sedací souprava s od kvalitní společnosti MEGOR pořídíte bezpečně online za extra cenu. Za bezkonkureční cenu 30 300 Kč.
MEGOR
Ověřit dostupnost »
Značka: MEGOR
30 300
Popis produktu

Velká sedací souprava Sandet Max bude potěchou oka každému, kdo má rád neotřelý moderní design. Sandet Vás nadchne nejen svou praktickou stránkout, ale i velmi kvalitním zpracováním.

Sedačka disponuje rozkladem a i úložným prostorem o rozměrech 118×192 cm. Výhodou jsou polohovatelné opěrky hlavy a nadstandartně i polohovatelné loketní opěrka. Díky opěrkám můžete přizpůsobit komfort sezení Vašim potřebám. Šířka bočku s loketní opěrkou je 45 cm.

Kostra sedací soupravy je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a kvalitní PUR pěnou T35, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky jsou chromované.
Levný produkt máte možnost dostat aktuálně tu na našich stránkách zařazený v kategorii sedací soupravy. Nyní si můžete pořídit ještě jiné výrobky z této kategorie za mimořádně nízkou cenu. V očích zákazníků populární výrobce MEGOR má ve stále nabídkce prvotřídní výrobky.!