stylovy-nabytek-adamec.cz

MEGOR, SANDET MAX velká rozkládací sedací souprava s polohovacími záhlavníky v pravé kůži, 280×280 cm

Tento diskontní produkt MEGOR, SANDET MAX velká rozkládací sedací souprava značky MEGOR je k dispozici momentálně za báječnou cenu! Ceny již od 63 000 Kč.
MEGOR
Ověřit dostupnost »
Značka: MEGOR
63 000
Popis produktu

Velká sedací souprava Sandet Max bude potěchou oka každému, kdo má rád neotřelý moderní design. Sandet Vás nadchne nejen svou praktickou stránkout, ale i velmi kvalitním zpracováním.

Sedačka disponuje rozkladem a i úložným prostorem o rozměrech 118×192 cm. Výhodou jsou polohovatelné opěrky hlavy a nadstandartně i polohovatelné loketní opěrka. Díky opěrkám můžete přizpůsobit komfort sezení Vašim potřebám. Šířka bočku s loketní opěrkou je 45 cm.

Kostra sedací soupravy je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a kvalitní PUR pěnou T35, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky jsou chromované.
Tento velmi žádaný produkt MEGOR, SANDET MAX velká rozkládací sedací souprava s je k dispozici přímo tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice sedací soupravy! Připravili jsme vyjímečné produkty ve zmíněné kategorii ve výhodné akci.