stylovy-nabytek-adamec.cz

MEGOR, SANDET MINI moderní sedací souprava s polohovacími záhlavníky, 276×170 cm

Hodně povedený výrobek MEGOR, SANDET MINI moderní sedací od top výrobce MEGOR seženete teď za báječnou cenu. Nyní za akční cenu 24 400 Kč.
MEGOR
Ověřit dostupnost »
Značka: MEGOR
24 400
Popis produktu

Exkluzivní sedací souprava Sandet Mini bude potěchou oka každému, kdo má rád neotřelý moderní design. Sandet Vás nadchne nejen svou praktickou stránkout, ale i velmi kvalitním zpracováním.

Sedačka disponuje rozkladem a i úložným prostorem. Výhodou jsou polohovatelné opěrky hlavy a nadstandartně i polohovatelná jedna loketní opěrka. Díky opěrkám můžete přizpůsobit komfort sezení Vašim potřebám.

Kostra sedací soupravy je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a kvalitní PUR pěnou T35, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky jsou chromované.
Super výrobek MEGOR, SANDET MINI moderní sedací souprava najdete ještě tu na webu umístěný v rubrice sedací soupravy. Připravili jsme ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za báječnou cenu.