stylovy-nabytek-adamec.cz

MEGOR, SANDET moderní sedací souprava s polohovacími záhlavníky, 276×225 cm

Hodně žádaný produkt MEGOR, SANDET moderní sedací souprava s polohovacími záhlavníky, značky MEGOR pohodlně nakoupíte v naší nabídce za báječnou cenu. Nyní zakoupíte za 26 300 Kč.
MEGOR
Ověřit dostupnost »
Značka: MEGOR
26 300
Popis produktu

Exkluzivní sedací souprava Sandet bude potěchou oka každému, kdo má rád neotřelý moderní design. Sandet Vás nadchne nejen svou praktickou stránkout, ale i velmi kvalitním zpracováním.

Sedačka disponuje rozkladem a i úložným prostorem. Výhodou jsou polohovatelné opěrky hlavy a nadstandartně i polohovatelná jedna loketní opěrka. Díky opěrkám můžete přizpůsobit komfort sezení Vašim potřebám.

Kostra sedací soupravy je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a kvalitní PUR pěnou T35, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky jsou chromované. Nejprodávanější produkt najdete v pohodě tady na našem webu v oblíbené kategorii sedací soupravy. Nyní pořídíte ještě podobné výrobky z této oblíbené rubriky za parádní cenu!