stylovy-nabytek-adamec.cz

MEGOR, TINAVA klasická rozkládací pohovka s úložným prostorem, 230×95 cm

Designový kousek MEGOR, TINAVA klasická rozkládací pohovka s úložným od spolehlivého výrobce MEGOR snadno pořídíte právě zde za super peníze! Aktuálně za 16 700 Kč.
MEGOR
Ověřit dostupnost »
Značka: MEGOR
16 700
Popis produktu

Pohovka TINAVA je spojením klasického designu, pohodlí a velice kvalitního zpracování. Vyznačuje se lemováním silným ozdobný švem po celé pohovce, který nejen zdobí, ale i zpevnujě spoje. 

Tinava disponuje úložným prostorem, ale samozřejmě i velkorysým rozkladem o velikosti 210×150 cm, díky kterému vytvoříte z vašeho odpočinkového místa prostor na spaní pro hosty. Má systém rozkladu DL, což znamená, že se část pohovky se vysune dopředu a zádová část se sklopí směrem dolů.

Kostra sedací soupravy je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Pohovka je vyplněná pružinou faliste a kvalitní PUR pěnou T35, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky jsou chromované. Kvalitní a velmi žádaný produkt MEGOR, TINAVA klasická rozkládací pohovka získáte právě zde na našem webu ve známé kategorii sedací soupravy! Nyní získáte akční produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí. Populární výrobce MEGOR pro své zákazníky prodává prvotřídní zboží. za výhodné ceny. Náš sortiment je široký, podívejte se také na další prověřené zboží od dodavatele MEGOR. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.