stylovy-nabytek-adamec.cz

MEGOR, TUSCI MAX moderní sedací souprava s rozkládací funkcí, 250×250 cm

Vysoce kvalitní produkt MEGOR, TUSCI MAX moderní sedací souprava od známé značky MEGOR jde sehnat ještě dnes skutečně výhodně! Cena od 27 800 Kč.
MEGOR
Ověřit dostupnost »
Značka: MEGOR
27 800
Popis produktu

Elegantní kus nábytku, který dodá vašemu obýváku zcela nový, nevšední vzhled!

Tusci max disponuje úložným prostorem, ale samozřejmě i rozkladem o velikosti 192×118 cm, díky kterému vytvoříte z vašeho odpočinkového místa prostor na spaní pro hosty. Váš komfort sezení určitě povyšší i polohovatelné opěrky hlavy.

Kostra sedací soupravy je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a kvalitní PUR pěnou T35, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Sedačka stojí na vysokých chromovaných nožkách.Velmi prodávaný produkt MEGOR, TUSCI MAX moderní sedací souprava s rozkládací funkcí, 250×250 cm máte možnost koupit ještě na našem webu v populární rubrice sedací soupravy! Nyní si můžete pořídit nové produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu. Oblíbený dodavatel MEGOR svým zákazníkům dodává velmi kvalitní výrobky.! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další prověřené kousky značky MEGOR. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.